Вихід на горище: просте рішення.

Незважаючи на простору площу, нерідко в приватному будинку або на дачі не знаходиться місця для будівництва  сходів на горище. Щоб отримати доступ, можна використовувати драбину. Але це може негативно відобразитись на оформленні інтер’єру та навіть вашому здоров’ї.  Сучасні виробники сходів вирішили проблему доступу до мансарди або горища, почавши випускати спеціальні конструкції. Сьогодні  горищні сходи  стали невід’ємною частиною для заміського будинку.

Будівельна конструкція сучасних сходів забезпечує комфортне і безпечне пересування між житловим простором і горищем. Вони мають масу переваг:

  • компактність – вироби в зібраному вигляді характеризуються малими габаритами;
  • відповідність вимогам ергономіки;
  • матеріали, що використовуються для виробництва – безпечні;
  • міцність і довговічність;
  • зручність у використанні – виробники передбачили нанесення на поверхню протиковзких накладок.

Розкладні конструкції мають різні модифікації. Деякі  горищні сходи  розкладаються вручну, інші за допомогою електроприводу. Передбачені запірні механізми, що захищають конструкцію від використання сторонніми особами.

З якого матеріалу виробляються сходи?

Основною сировиною служить сосна. Нерідко натуральна деревина комбінується з металом. Основна перевага такого підходу – оптимальне співвідношення ваги і міцності. Деталі з металу обладнані елементами з пластмаси, що перешкоджають тертю.

У  розкладних горищних сходів  з натуральної деревини три або більше секцій. У процесі складання вони накладаються одна на одну.  При потребі можна видалити зайві сходинки.  А щоб досягти гармонії в кольорі, можна нанести фарбу будь-якого кольору.

Розкладні конструкції з металу перевершують вироби з дерева по вогнестійкості. Сучасні моделі мають ножничну систему складання. Компактні сходи в складеному вигляді легко заховати. Вироби доповнюються невеликою кришкою люка. Метал захищений від корозії. Такі конструкції використовуються не тільки в житлових будинках, але і на території виробництва. Сходинки обладнані виїмками, що не дозволяють ногам ковзати.

З якого б матеріалу не були зроблені сходи на горище, вони будуть чітко виконувати свої функції, не порушивши оформлення інтер’єру!

Наш асортимент ви можете переглянути за посиланням: http://royaldah.com.ua/shop/gorishhni-sxodi/