Переваги та недоліки металевої покрівлі.

Коли приходить час змінити ваш дах, металева покрівля завжди оптимальний варіант. Вона ідеально підходить для будинків, які мають які прямі або круті дахи і має достатню міцність. При виборі між металевою покрівлею та іншими видами, ви повинні бути повністю обізнані про те, за що ви платите.

Однією з основних переваг металевих покрівель – це величезна кількість варіантів. Цинк, алюміній, мідь і оцинкована сталь з полімерним покриттям – можете вибрати будь-яку . Вибір матеріалу і його якість – це в першу чергу вибір довговічності покрівлі, її стилю і ціни, яку ви шукаєте і можете собі дозволити, щоб отримати бажаний результат. Більшість інших покрівельних матеріалів не пропонують такого великого розмаїття. Основним чинником, на який спираються при виборі покрівельного матеріалу, є довговічність і зносостійкість. Ви хочете щось, що перевірено часом і добре себе показало в експлуатації. Металеві дахи надійні і експлуатаційний період тривати від 40 до 70 років, але це залежить від матеріалу і його якості, який ви виберете. Це робить металочерепицю кращим варіантом для замовників, які беруть до уваги довговічність. Металевий дах може витримати сильні снігові і вітрові навантаження. Вам не доведеться турбуватися про обслуговування покрівлі, якщо ви оберете металочерепицю.

Ви можете спати спокійно, знаючи, що металочерепиця не горючий матеріал, і вона не запалиться, у разі удару блискавки.
Металочерепиця Преміум3 Тайл

І все ж, не дивлячись на те, що в металевої покрівлі дуже багато переваг, все-таки є пара недоліків, які пов’язані саме з цим типом покрівлі. Це не найдоступніший варіант покрівлі на ринку. Тим не менш, слід зазначити, що термін експлуатації металевого даху відповідає її ціні.

Метал , як правило, має здатність розширюватися і стискатися. Якщо, наприклад, металочерепиця встановлена ​​не правильно, листи можуть з часом деформуватися. У випадку пошкодження покриття – буде розвиватися корозія металу.

Пам’ятайте, вибір покрівельного матеріалу вимагає індивідуального підходу та комплексної оцінки всіх його якісних і цінових характеристик.

Криша металочерепиця