Паркан з металевих штахет.

Металеві штахети – матеріал для зведення огорожі поруч з житловими і промисловими об’єктами. Огородження з металевих штахет зручні при транспортуванні і в монтажі, так як для їхнього кріплення використовуються традиційні інструменти і не потрібно спеціальних навичок.

Для повної комплектації паркану з металевих штахет додатково необхідні стовпи і профільовані труби. Розрахунок загальної кількості штахет для вашої огорожі слід проводити виходячи з рекомендованої кількості штахет на 1 погонний метр огорожі – 7 шт. (шириною 110 мм) і 6 шт. (шириною 130 мм). Переваги паркану з металевих штахет:
1.Довговічність. Паркан з металевих штахет  прослужить максимально довго і збереже свій привабливий зовнішній вигляд. Цього вдалося досягти завдяки використанню тонколистового прокату з великим шаром цинку – 140-225 г / кв. м. і сучасного полімерного покриття.
2.Легкість монтажу. Ви легко самостійно зможете змонтувати металевий паркан для дачі або котеджу. Монтаж неймовірно простий – з інструментів вам знадобиться практично тільки один шуруповерт.
3.Різноманітність висот. Ви можете вибрати потрібну висоту паркану в залежності від ваших уподобань. Також всі штахети можуть бути однакової висоти, або ж підібрані аркою.
4.Зручність транспортування та зберігання. Штахети упаковуються стопками, ширина яких невелика. Тому для транспортування і зберігання вам знадобиться мало місця.
5.Імітує традиційний дерев’яний паркан. Особлива форма і установка паркану через проміжки імітує дерев’яні штахети. Завдяки якісним полімерним покриттям, ваша огорожа залишиться в первозданному вигляді на багато років. На відміну від дерев’яного паркану, металевий паркан не потребує періодичного підфарбовування та лакування.
6.Додаткове ребро жорсткості. Додаткове ребро жорсткості робить вашу огорожу більш надійною, вона буде більш привабливою завдяки фігурному розрізу по центру.
7.Можливість оформлення по обидва боки. Паркан дозволяє оформити периметр вашого будинку по обидва боки. Для цього ви можете вибрати двостороннє полімерне покриття або закріпити штахетн і з лицьової, і з внутрішньої сторони в шаховому порядку або навпроти одна одної. У будь-якому випадку, огорожа буде виглядати красиво з усіх боків.

Штахети мет. гама кол.