Мансардні вікна як елемент покрівлі!

Комфорт і краса – ось до чого прагне кожен власник будинку. Ідеального і бездоганного затишку досягти не так просто, адже все залежить не тільки від глобальних речей (географічне положення, планування, дизайн), але і від тисяч дрібниць, які відкладають свій відбиток на зовнішній вигляд будинку.

Комусь  простір під дахом може здатися дрібницею, але насправді це не так. Правильне, ефективне планування і мансардні вікна дозволять значно розширити корисну площу Вашого будинку і його функціональність. В результаті Ви можете отримати: відмінне місце для облаштування затишної спальні, зимового саду, кімнати відпочинку, домашнього офісу і навіть чудової вітальні.

вікно Roto Designo R45

Споруда мансарди з використанням мансардних вікон істотно заощаджує будматеріали і робочий час будівельників, що, безсумнівно, заощадить Вам чимало коштів, які стануть в нагоді при подальшому облаштуванні будинку. При спорудженні вікон інших конструкцій (слухове, вертикальне) завжди йде більше утеплювача, ізоляції та покрівлі (так як потрібна додаткова конструкція).

Сучасні мансардні вікна значно перевершують за своїми характеристиками фасадні. Обумовлено це тим, що вони є елементом покрівлі і повинні відповідати тим самим вимогам і витримувати такі ж навантаження: вплив дощу, вітру, граду, снігу, льоду і ультрафіолетового випромінювання. У таких жорстких умовах мансардне вікно повинно зберігати всі свої характеристики: герметичність і точність розмірів (при багаторазових відкриття / закритті протягом усього періоду експлуатації).

Як вибрати?

  1. Від вірного вибору залежить не тільки зовнішній вигляд Вашого будинку, але і функціональні, експлуатаційні характеристики покрівлі і мансарди, а також монтаж (установка).
  2. Потрібно визначити ухил даху, відстань між кроквами і площу освітлюваного приміщення (у залежності від цих даних, вибирається кількість і розмір вікон).
  3. Співвідношення площі засклених вікон до освітлюваної поверхні повинно бути не менше 1-10.
  4. Вибирайте модель вікна в залежності від призначення приміщення і його особливостей (для вологих приміщень обов’язково купуйте вікна з поліуретановим покриттям або з пластикові з ПВХ).
  5. Враховуйте спосіб відкривання.
  6. Враховуйте матеріал покрівлі (від цього залежить тип окладу).

Частину асортименту Ви можете перегляну за посиланням http://royaldah.com.ua/catalog/mansardni-vikna/ ,  а отримати детальну консультацію в  офісі компанії «Royal Dah».