Корисні факти про металочерепицю.

Декілька корисних фактів про властивості металочерепиці:

1. Якщо блискавка вдаряє у ваш будинок, металевий дах буде безпечно розсіювати електричний заряд, навіть якщо будинок не заземлений.
2. Якщо ви живете в пожежонебезпечних районах, металевий дах може допомогти захистити ваш будинок від лісової пожежі.
3. Багато страхових компаній збільшать суму страховки, якщо ваш будинок захищений кваліфікованим металевим дахом, а не м’якими видами покрівлі.
4. Металева покрівля може бути легко інтегрована з PV панелями сонячних батарей, якщо ви вирішите підвищити енергоефективність вашого будинку.
5.Причиною зменшення терміну експлуатації металочерепиці можуть стати дешеві саморізи, адже неякісні резинові шайби при руйнуванні дозволяють волозі проникати під покрівлю.
6. Жорсткість однорідної сталі пропорційна її товщині в третьому ступені. Таким чином, при зменшенні товщини матеріалу всього на 20%, його жорсткість знижується на 49%, а якщо зменшити товщину на 30%, це призведе до зниження жорсткості на 65%. Тобто, товщина металу відаграє вирішальне значення.
7.Найбільш поширений ознака неякісної металочерепиці – це відсутність пасивуючого шару або грунтовки. Такий матеріал не може прослужити більше трьох років, так як полімерне покриття, будучи декоративним шаром, не справляється зі значними зовнішніми навантаженнями і погодними умовами. Якщо звернути увагу на котеджі, побудовані наспіх з дешевих будівельних матеріалів, то можна помітити, що на покрівлі деяких з них проступила іржа, а полімерне покриття зовсім злізло.
8. Твердження про «гучність» металочерепиці сильно перебільшено. Джерелом найбільшого шуму може бути плоска покрівля, яка до того ж погано закріплена,де краплі дощу падають майже перпендикулярно до поверхні і викликають значну вібрацію. Як відомо, поверхня металочерепиці не є плоскою, тому в результаті надійного і правильного монтажу вона не буде створювати багато шуму.

metallocherepitsa-tpk