Kerrafront – фасад нового покоління!

Фасад є обличчям будинку і саме він створює перше враження. Зовнішній вигляд будівлі, її практичність і довговічність безпосередньо залежать від правильного вибору будівельного матеріалу для фасаду. Новітнім, оригінальним та практичним рішення є панелі польського виробництва – Kerrafront.

срібно-сірийKerrafront – це фасадні панелі, виготовлені з вспіненого ПВХ по технології KERRACORE. В цьому матеріалі чудово відтворена структура дерева, спеціальні модифікатори по технології Ultra-Therm в процесі фарбування зовнішнього шару забезпечують надміцну стійкість до температур та максимальне збереження кольору. Їх товщина 7 мм.
Розмір: 6х 0,219 (0,180) м
Квадратура панелі 1,08 м2
До переваг даного матеріалу слід віднести: стійкість до шкідників, структура деревини легко піддається очищенню, не вимагає технічного догляду, панелі прості в монтажі,  забезпечують вентиляцію фасадів.
Детальніше розглянемо екологічність фасадних панелей Kerrafront. Вони не містять свинцю і олова, замінюють натуральне дерево, що дорівнює збереженню лісових ресурсів, не вимагають фарбування і технічного догляду, що спричиняє відсутність додаткових  викидів токсичних парів в атмосферу. Даний матеріал на 100% піддається вторинній переробці.

kerrafront_wooddesign_silvergrey_balcony_small        Технологія виготовлення:
1.Зовнішній шар – PVC-U (твердий ПВХ). Він забезпечує стійкість до УФ-випромінювання і дії високих температур, відтворює реалістичну структуру деревини  та створює матову поверхню.
2.Серцевина – PVC-UE (спінений ПВХ). Забезпечує рівномірну щільність, стабільність геометрії панелей, ударостійкість.
Унікальність цих панелей в їхньому дизайні. Серія Wood Design – це унікальна колекція в кольорах натуральної деревини. Ідеально об’єднує міцність і непідвладну часу красу природи.

Характеристика Перевага
Точне відтворення структури деревини та імітація кольору натурального дерева Відтворює вигляд дерев’яних панелей
Матова поверхня, малюнок структури деревини повторюється кожні 1,5 мм Естетика

 

Панелі готові до використання і не потребують обробки Низька вартість експлуатації: не вимагають фарбування і технічного догляду.
100% стійкість до впливу вологи Економія часу і естетичність: швидке виконання миття і очищення
Невелика навантаження, з’єднання з ідеально підходящими замками. Економія часу та грошей: швидкий монтаж продукту
Матеріал має стійкість до гниття і впливу комах, не стає середовищем поширення грибків і бактерій Не вимагає додаткового лакування.