Фальцева покрівля – класика перевірена часом.

Вибрати матеріал для покрівлі дуже складно. Від правильного вибору залежить її зовнішній вигляд, простота і якість експлуатації, довговічність використання, та як саме вона захищає будинок від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Таким надійним матеріалом є фальцева покрівля. Це покрівельний матеріал, виготовлений переважно зі сталі з нанесенням полімерного фарбування, ділянки стику металевих листів якого, обробляються за допомогою фальцевих швів.

Фальцеві шви – особливі шви, що утворюються шляхом поєднання металевих листів. З’єднання  можуть бути декількох типів: стоячі і лежачі, одинарні та подвійні, а також клікфальц (з’єднання здійснюється без застосування спеціальних інс33462_Blacha-Classicтрументів). Як правило, шви виконуються спеціальними інструментами вручну або механічними пристроями. Найнадійнішим по праву вважається подвійний стоячий фальц, який робить протікання неможливими. Поєднання довгих швів бокового вертикального краю виконується стоячим фальцем, а горизонтального – лежачим. Невелика висота шва не псує дизайн і зовнішній вигляд. Особлива перевага покрівлі полягає в надійній герметизації стиків.

Монтаж фальцевої покрівлі відбувається без застосування саморізів і клейового шва, так як всі стики приховують всередині ребер металевої конструкції, які загортаються спеціальним інструментом кілька разів, і забезпечують жорсткість і пружність покрівлі. Вони також можуть призначатися для направлення потоків води і руху снігу, виключаючи бічний хід стікання або сповзання снігу.

Переваги фальцевої покрівлі:

 Герметизація . Конструкція дозволяє ідеально герметизувати всі підпокрівельні приміщення будинку. Якісна герметизація обумовлюється малою кількістю стикових швів, які утворюю1faltsevaya_krovlaться при якісному поєднанні і ущільненні фальцевих листів.

Терміни служби. Металеве покриття має досить великий термін служби. Вибираючи металеву або мідну покрівлю з нанесенням полімерів, можна не згадувати про проблеми експлуатації протягом тривало часу. Термін використання становить понад 35 років.

Стильний дизайн і широка кольорова гама дозволяють створити оригінальних дах. Полімерне покриття зберігає яскраві фарби в умовах високої вологості і запобігає впливу корозії, механічних пошкоджень, і є запорукою тривалої експлуатації.

Всі ці особливості дозволяють застосовувати таку покрівлю не тільки при будівництві житлових будинків, але і при зведенні великих промислових об’єктів.