Для чого потрібен софіт?

Коли дахове покриття вже повністю змонтовано, постає питання підшиви карнізних звисів та інших проблемних місць, і рішенням слугують спеціально призначені для цього конструкції. Софіт для підшивки даху  – покрівельний добірний елемент, що надає будівлі завершений і естетичний вигляд, а також забезпечує достатню вентиляцію простору під покрівлею. Хороша вентиляція виключає утворення конденсату, це в свою чергу дозволяє продовжити термін експлуатації всієї конструкції даху.

Софіт для підшивки даху має свої особливості:podsufitka4j6_enl

  • його конструкція відрізняється механічною міцністю і стійкістю до атмосферних впливів;
  • володіє високою універсальністю, і може бути використаний в різних місцях підпокрівельного простору;
  • софіт не потрібно підфарбовувати, а для повернення початкових естетичних якостей досить промити водою або протерти губкою;
  • ПВХ софіт стійкий до біогенної корозії і до температурних коливань: не гниє, не пліснявіє, не пошкоджується комахами;
  • естетичний зовнішній виляд дозволяє заховати під ним будь-які види кабелів та інших комунікаційних ліній;
  • зручно і швидко монтується;
  • виготовлений з нетоксичного матеріалу.

Завдяки софітним панелям виключається потрапляння в підпокрівельний простір і на горище птахів, комах, сміття і пилу.  Софіт для підшивки даху  найчастіше виготовлений з ПВХ або оцинкованої сталі, як правило, доповненої шаром захисного полімерного покриття. Найбільш поширеним типом софітів є пластикові софіти з повною або частковою перфорацією.

Повністю перфоровані софіти забезпечують надійну вентиляцію в підпокрівельному просторі; суцільні ж застосовуються при установці фронтонних або торцевих звисів.

Установка  софіту для підшивки даху  вигідна з кількох причин:

  1. цей елементи являє собою вдале сучасне дизайнерсько-інженерне рішення, що гармонує з різними варіантами фасадних облицювань;
  2. забезпечує природний повітрообмін, а, отже, і здоровий мікроклімат не тільки під покрівлею, а й у всій приміщеннях;
  3. багата кольорова палітра додасть будівлі акуратний декоративний 3.1вигляд, а висока якість матеріалів виготовлення дасть гарантію довгої і безпроблемної служби добірного елемента і всієї покрівлі в цілому.

http://royaldah.com.ua/shop/sofit/cofit-bilij/