Royal Dah

Про нас

Компанія «RoyalDah» спеціалізується на продажі будівельних матеріалів від провідних світових виробників. Ми пропонуємо Вам нові ідеї та матеріали, комплексні будівельні рішення слідуючи тенденціям світових ринків, просуваючи сучасні інноваційні продукти для промислового та цивільного будівництва.

Знаходячись на ринку з 2011 року, керуючись власним досвідом та відвідуючи міжнародні будівельні виставки і сучасні виробництва, різноманітні тренінги і семінари, ми передаємо свої знання нашим клієнтам.

В асортименті Ви зможете знайти необхідну для Вас продукцію від провідних європейських та українських  брендів, перевірених роками :    металочерепиця ArcelorMittal ; композитна черепиця METROTILE ; бітумна черепиця IKO, утеплювачі ROCKWOOL,  ISOVER ; гідроізоляційні плівки JUTA ; водостічні системи PROFiL, STRUGA; сайдинг Fasiding , ROYAL, VOX; горищні сходи OMAN, VELTA;  OSB  плити EGGER ; мансардні вікна ROTO, VELUX та інші.

Замовлення продукції здійснюється індивідуально по кожній позиції і заздалегідь обумовлюється: по телефону, з виїздом менеджера на Ваш об’єкт, або у нас в офісі.